Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geresnę naudotojo patirtį ir rekomenduojame sutikti su jų naudojimu, kad galėtumėte visiškai mėgautis naršymu.

cancel

   Mokomasis galvosūkis "Gyvatėlė"

   25,90 €
   Su mokesčiais

   Fantastiškas lavinamasis žaidimas, kurio dėka vaikas lavina gebėjimą logiškai mąstyti, planuoti, naudoti duomenis ir savarankiškai spręsti problemas.

   Kiekis:
   • Saugumo politika
   • Pristatymo politika

   Žaidimas turi kelis sudėtingumo lygius, todėl jį lengva pritaikyti pagal vaiko amžių ir įgūdžius. Žaidimą galima žaisti tiek vienams, tiek keliems asmenims.

   Žaidimą sudaro:

   - lenta;

   - mažas ribotuvas;

   - didelis ribotuvas;

   - 25 dvipusės kortelės su užduotimis;

   - 5 medžiai;

   - 34 dvipusiai kubeliai - gyvatės elementai;

   - atsakymų knygelė.

   Žaidimo taisyklės:

   Pradžioje pasirenkame kortelę su užduotimi. Galima rinktis iš 3 sudėtingumo lygių: lengvas (žalias), vidutinis (oranžinė) ir sunkus (raudonas). Pasirinktą kortelę dedame prieš lentą ir tada atspindime kortelės išdėstymą lentoje. Lengvame ir vidutiniame lygyje sumažiname žaidimo lauką, išdėstydami ribotuvus. Taip pat išardome medžius, gyvatės galvą ir uodegą, o sunkiausiame variante – ir papildomus gyvatės elementus, kuriuos teks sujungti.

   Mūsų užduotis – sujungti gyvatės galvą ir uodegą į vieną visumą. Galime rinktis kubus su tiesiomis atkarpomis, posūkiais ir taip pat su susikertančiomis dalimis. Kauliukai yra apverčiami su žalia ir rožine gyvate.

   Žaidimo metu neleidžiama perkelti ar pašalinti jokių kortelėje nurodytų elementų. Taip pat negalima maišyti spalvų – gyvatė turi būti visiškai žalia arba rausva. Svarbu! Užduotis laikoma teisingai išspręsta, kai sujungiame gyvatę į vieną visumą ir visus laukus užima kubeliai ar medžiai.

   8-32 knygos puslapiuose pateikiami problemų sprendimai. Paskutiniai du puslapiai yra tušti, todėl galite sugalvoti savo problemas ir jas užrašyti kartu su sprendimu.

   Matmenys:

   - lenta 20  x 18 x 3 cm;

   - kubas 2,8 x 2,8 x 1 cm.

   MT0598GR

   Specifinės nuorodos

   16 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje:

   Mokomasis galvosūkis "Gyvatėlė"

   25,90 €
   Su mokesčiais