Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geresnę naudotojo patirtį ir rekomenduojame sutikti su jų naudojimu, kad galėtumėte visiškai mėgautis naršymu.

cancel

   Bokštas su kuomuoliukais

   15,00 €
   Su mokesčiais

   Nepaisant savo paprastumo, ši rutulinė trasa turi daugybę lavinamųjų vertybių, kurios labai paveiks vaiko vystymąsi. Žaislas dera su Montessori mokymo metodu, nes veikia įvairius pojūčius ir lavina daug vertingų įgūdžių.

   Kiekis:
   • Saugumo politika
   • Pristatymo politika

   Kad patrauktų vaikų dėmesį, kiekviena kamuoliuko tako detalė ir spalvoti kamuoliukai yra skirtingos spalvos. Dėl to jiems bus lengviau atskirti atskirus fragmentus vieną nuo kito, taip pat padės išmokti atskirti spalvas!

   Bokštas turi palmės formos viršūnę, ant kurios sėdi miela beždžionė. Be puikios šypsenos ir žavios išvaizdos, ji atlieka ir kitą funkciją. Kad kamuolys pradėtų kelionę trasoje, jį reikia įdėti į skylę, o paspaudus beždžionę kamuoliukas leisis į greitą kelionę!

   Vyresniems vaikams įdomus pramogų elementas gali būti patiems pasistatyti bokštą. Tai bus puiki įžanga į žaidimą su sudėtingesniais statybiniais blokais ateityje.

   MATMENYS:

   Surinkta trasa: 40 x 20 x 19 cm.

   Kamuolio skersmuo: 5 cm.

   Pakuotė: 32 x 29,5 x 12,5 cm.

   MT5434

   Specifinės nuorodos

   Jums taip pat gali patikti

   16 kiti/ų produktai/ų toje pačioje kategorijoje:

   Bokštas su kuomuoliukais

   15,00 €
   Su mokesčiais